menu

« katalog seo

Stronę można znaleźć w:
- Kategoria Czas Wolny, Kultura Podkategoria Serwisy Rozrywkowe

Wiocha.pl Absurdy polskiego internetu


bardzo, widziałem, ciekawie, wygląda, jestem, panie, jeszcze, takiego, podczas, oglądasz, reklamy, wigilia, czegoś, radomiu, fachura, schody, mikołaj, ciekawe, przyjmie, reklamację, raźniej, kupie, do

Opis:
Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu: śmieszne obrazki z facebook,nasza-klasa,fotka.pl i innych. Wiocha – działania mające na celu bezcelowy chaos, sianie zamętu i niezrozumiałych treści, a także akt celowego mącenia ustalonego już porządku.

Słowa kluczowe: bardzo, widziałem, ciekawie, wygląda, jestem, panie, jeszcze, takiego, podczas, oglądasz, reklamy, wigilia, czegoś, radomiu, fachura, schody, mikołaj, ciekawe, przyjmie, reklamację, raźniej, kupie, do

Url: http://www.wiocha.pl/
Strona dodana: 2012-12-19 20:25:00
Ocena:

 

słów kilka o katalogu

Something scenic

katalogseo to Katalog który jest bezpłatnym miejscem gdzię każdy kto posiada dobrą stronę może umieśćić swóją witrynę za darmo. W ogólnym katalogu seo (www.katalogseo.net) zebrane są ciekawe, polskie witryny internetowe, pogrupowane odpowiednimi kategoriami.
Nie wymagamy umieszczenia linku zwrotengo do naszego katalogu, jednak będziemy bardzo wdzięczni i zachęcamy do jego umieszczenia, gdyż przyspieszy to indeksacje katalogu, a także polepszy pozycje w google, co w rezultacie z kożyścią wyjdzie dla Ciebie i Twojej strony.

Rozkręć swój biznes i pokaż się światu! Dobra darmowa reklama na pewno Ci się przyda!

Search

Plusy dodania strony?

Katalog istniejący od 2006 roku
-doborowe towarzystwo
-mocna selekcja przyjęć
- dodatkowe odwiedziny dla Ciebie... to tylko kilka z dobrych rzeczy które otrzymasz za darmo po dodaniu(i zaakceptowaniu) strony. Z uwagi na duzą popularnosc, obecnie przyjmowane są strony z min. PR5 lub lepszym..

Kategorie główne

ostatno dodane

o katalogu