menu

« katalog seo / Biznes, Ekonomia / Utrzymanie ruchu


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

Utrzymanie ruchu

Firma pod nazwą P.P.H.U Chemoservis-Dwory Spółka z o.o. została powołana w dniu 05. 01.1998. Wcześniej, tj. od 1946 roku funkcjonowała jako Zakład Budowy i Remontów Aparatury Chemicznej oraz Zakład Wykonawstwa Remontów i Inwestycji w strukturach organizacyjnych Zakładów Chemicznych "Oświęcim". Firma zatrudnia pracowników z uprawnieniami do prowadzenia i nadzorowania robót: utrzymanie ruchu, remonty pomp , remontowych, inwestycyjnych oraz innych w zakresie budowy i remontu aparatury oraz urządzeń przemysłowych. Utrzymanie ruchu Firma pod nazwą P.P.H.U Chemoservis-Dwory Spółka z o.o. została powołana w dniu 05. 01.1998. Wcześniej, tj. od 1946 roku funkcjonowała jako Zakład Budowy i Remontów Aparatury Chemicznej oraz Zakład Wykonawstwa Remontów i Inwestycji w strukturach organizacyjnych Zakładów Chemicznych "Oświęcim". Firma zatrudnia pracowników z uprawnieniami do prowadzenia i nadzorowania robót: utrzymanie ruchu, remonty pomp , remontowych, inwestycyjnych oraz innych w zakresie budowy i remontu aparatury oraz urządzeń przemysłowych.
Ocena:

Utrzymanie ruchu

www: http://www.chemoservis.pl/

:: link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

 

słów kilka o katalogu

Something scenic

katalogseo to Katalog który jest bezpłatnym miejscem gdzię każdy kto posiada dobrą stronę może umieśćić swóją witrynę za darmo. W ogólnym katalogu seo (www.katalogseo.net) zebrane są ciekawe, polskie witryny internetowe, pogrupowane odpowiednimi kategoriami.
Nie wymagamy umieszczenia linku zwrotengo do naszego katalogu, jednak będziemy bardzo wdzięczni i zachęcamy do jego umieszczenia, gdyż przyspieszy to indeksacje katalogu, a także polepszy pozycje w google, co w rezultacie z kożyścią wyjdzie dla Ciebie i Twojej strony.

Rozkręć swój biznes i pokaż się światu! Dobra darmowa reklama na pewno Ci się przyda!

Search

Plusy dodania strony?

Katalog istniejący od 2006 roku
-doborowe towarzystwo
-mocna selekcja przyjęć
- dodatkowe odwiedziny dla Ciebie... to tylko kilka z dobrych rzeczy które otrzymasz za darmo po dodaniu(i zaakceptowaniu) strony. Z uwagi na duzą popularnosc, obecnie przyjmowane są strony z min. PR5 lub lepszym..

Kategorie główne

ostatno dodane

o katalogu