menu

« katalog seo / Zdrowie, Medycyna / Szkoły specjalne


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

SOSW w Stemplewie :: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Stemplewi

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Stemplewie Początki szkolnictwa specjalnego w Stemplewie sięgają 1982 roku, w tym bowiem roku na podstawie orzeczenia organizacyjnego Kuratorium Oświaty i Wychowania w Koninie z dnia 20 lipca powstaje tutaj w zaadaptowanych, częściowo przebubowanych pomieszczeniach pałacu hrabiego Gerlicza - Państwowy Zakład Wychowawczy. W skład zakładu wchodziły : Szkoła Podstawowa Specjalna , Szkoła Życia i internat. Pierwsze dzieci przybyły do zakładu 13 września, a ich ogólna liczba w pierwszym roku szkolnym wynosiła 67 osób. W skład kadry pedagogicznej wchodziły dwie osoby nadzoru pedagogicznego; dyrektor i kierownik oraz 11 nauczycieli i wychowawców, łącznie 13 osób. Pierwszym Dyrektorem został Józef Maciejak, a kierownikiem internatu Alfred Michalczyk.soswstemplew SOSW w Stemplewie :: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Stemplewi Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Stemplewie Początki szkolnictwa specjalnego w Stemplewie sięgają 1982 roku, w tym bowiem roku na podstawie orzeczenia organizacyjnego Kuratorium Oświaty i Wychowania w Koninie z dnia 20 lipca powstaje tutaj w zaadaptowanych, częściowo przebubowanych pomieszczeniach pałacu hrabiego Gerlicza - Państwowy Zakład Wychowawczy. W skład zakładu wchodziły : Szkoła Podstawowa Specjalna , Szkoła Życia i internat. Pierwsze dzieci przybyły do zakładu 13 września, a ich ogólna liczba w pierwszym roku szkolnym wynosiła 67 osób. W skład kadry pedagogicznej wchodziły dwie osoby nadzoru pedagogicznego; dyrektor i kierownik oraz 11 nauczycieli i wychowawców, łącznie 13 osób. Pierwszym Dyrektorem został Józef Maciejak, a kierownikiem internatu Alfred Michalczyk.soswstemplew
Ocena:

SOSW w Stemplewie :: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Stemplewi

www: http://soswstemplew.com/

:: link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

 

słów kilka o katalogu

Something scenic

katalogseo to Katalog który jest bezpłatnym miejscem gdzię każdy kto posiada dobrą stronę może umieśćić swóją witrynę za darmo. W ogólnym katalogu seo (www.katalogseo.net) zebrane są ciekawe, polskie witryny internetowe, pogrupowane odpowiednimi kategoriami.
Nie wymagamy umieszczenia linku zwrotengo do naszego katalogu, jednak będziemy bardzo wdzięczni i zachęcamy do jego umieszczenia, gdyż przyspieszy to indeksacje katalogu, a także polepszy pozycje w google, co w rezultacie z kożyścią wyjdzie dla Ciebie i Twojej strony.

Rozkręć swój biznes i pokaż się światu! Dobra darmowa reklama na pewno Ci się przyda!

Search

Plusy dodania strony?

Katalog istniejący od 2006 roku
-doborowe towarzystwo
-mocna selekcja przyjęć
- dodatkowe odwiedziny dla Ciebie... to tylko kilka z dobrych rzeczy które otrzymasz za darmo po dodaniu(i zaakceptowaniu) strony. Z uwagi na duzą popularnosc, obecnie przyjmowane są strony z min. PR5 lub lepszym..

Kategorie główne

ostatno dodane

o katalogu