menu

« katalog seo

Stronę można znaleźć w:
- Kategoria Nauka Podkategoria Elektronika

Systemy kontroli i doste™pu | Transcom System


esok, systemy kontroli dostępu, oprogramowania, bramki obrotowe, szafki basenowe, nośniki danych, sterowniki

Opis:
TRANSCOM SYSTEM jest polską, dynamicznie rozwijającą ESOK Transcom Systemsię firmą. Spółka świadczy usługi w zakresie konsultingu oraz tworzenia informatycznych systemów kontroli dostępu oraz elektronicznych systemów obsługi klienta (ESOK) dla obiektów rozrywkowych(wyciągi narciarskie, pływalnie, parki rozrywki, hotele, stadiony) oraz budynków użyteczności publicznej(szpitale, lotniska, parkingi, wypożyczalnie, hale targowe). Nowoczesne obiekty rozrywkowe, by zachować wysoki standard obsługi, muszą zainwestować w system obsługi klienta. System ESOK zapewnia szybką i sprawną obsługę gości dzięki, nowoczesnym bramkom kontroli dostępu wraz z czytnikami, stanowiskom kasowym oraz przede wszystkim innowacyjnemu oprogramowaniu. Systemy takie oparte są na nośnikach informacji: karty elektroniczne, bilety z kodem kreskowym czy transpondery.

Słowa kluczowe: esok, systemy kontroli dostępu, oprogramowania, bramki obrotowe, szafki basenowe, nośniki danych, sterowniki

Url: http://transcom-system.pl/
Strona dodana: 2012-09-19 07:16:45
Ocena:

 

słów kilka o katalogu

Something scenic

katalogseo to Katalog który jest bezpłatnym miejscem gdzię każdy kto posiada dobrą stronę może umieśćić swóją witrynę za darmo. W ogólnym katalogu seo (www.katalogseo.net) zebrane są ciekawe, polskie witryny internetowe, pogrupowane odpowiednimi kategoriami.
Nie wymagamy umieszczenia linku zwrotengo do naszego katalogu, jednak będziemy bardzo wdzięczni i zachęcamy do jego umieszczenia, gdyż przyspieszy to indeksacje katalogu, a także polepszy pozycje w google, co w rezultacie z kożyścią wyjdzie dla Ciebie i Twojej strony.

Rozkręć swój biznes i pokaż się światu! Dobra darmowa reklama na pewno Ci się przyda!

Search

Plusy dodania strony?

Katalog istniejący od 2006 roku
-doborowe towarzystwo
-mocna selekcja przyjęć
- dodatkowe odwiedziny dla Ciebie... to tylko kilka z dobrych rzeczy które otrzymasz za darmo po dodaniu(i zaakceptowaniu) strony. Z uwagi na duzą popularnosc, obecnie przyjmowane są strony z min. PR5 lub lepszym..

Kategorie główne

ostatno dodane

o katalogu