menu

« katalog seo / Zdrowie, Medycyna / Psychiatra


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

Psychiatra Warszawa

Prywatna praktyka lekarza psychiatry, gabinet mieści się na warszawskim Grochowie, na skrzyżowaniu Terespolskiej i Groszowickiej. W ofercie, leczenie ambulatoryjne, hospitalizacja, diagnozowanie i leczenie chorób psychicznych, parafrenii, CHAD, depresji, uzależnień, z zaznaczeniem benzodiazepin i innych. Szczególne doświadczenie w leczeniu lekomanii, podwójnej diagnozy, stałą współpraca z neurologiem, psychologiem fizjoterapeutą. Diagnozowanie otępień, konsultacja specjalisty psychoterapii uzależnień, kompleksowa opieka doświadczonych specjalistów. Psychiatra Warszawa Prywatna praktyka lekarza psychiatry, gabinet mieści się na warszawskim Grochowie, na skrzyżowaniu Terespolskiej i Groszowickiej. W ofercie, leczenie ambulatoryjne, hospitalizacja, diagnozowanie i leczenie chorób psychicznych, parafrenii, CHAD, depresji, uzależnień, z zaznaczeniem benzodiazepin i innych. Szczególne doświadczenie w leczeniu lekomanii, podwójnej diagnozy, stałą współpraca z neurologiem, psychologiem fizjoterapeutą. Diagnozowanie otępień, konsultacja specjalisty psychoterapii uzależnień, kompleksowa opieka doświadczonych specjalistów.
Ocena:

Psychiatra Warszawa

www: http://psychiatra-gabinet.pl/

:: link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

 

słów kilka o katalogu

Something scenic

katalogseo to Katalog który jest bezpłatnym miejscem gdzię każdy kto posiada dobrą stronę może umieśćić swóją witrynę za darmo. W ogólnym katalogu seo (www.katalogseo.net) zebrane są ciekawe, polskie witryny internetowe, pogrupowane odpowiednimi kategoriami.
Nie wymagamy umieszczenia linku zwrotengo do naszego katalogu, jednak będziemy bardzo wdzięczni i zachęcamy do jego umieszczenia, gdyż przyspieszy to indeksacje katalogu, a także polepszy pozycje w google, co w rezultacie z kożyścią wyjdzie dla Ciebie i Twojej strony.

Rozkręć swój biznes i pokaż się światu! Dobra darmowa reklama na pewno Ci się przyda!

Search

Plusy dodania strony?

Katalog istniejący od 2006 roku
-doborowe towarzystwo
-mocna selekcja przyjęć
- dodatkowe odwiedziny dla Ciebie... to tylko kilka z dobrych rzeczy które otrzymasz za darmo po dodaniu(i zaakceptowaniu) strony. Z uwagi na duzą popularnosc, obecnie przyjmowane są strony z min. PR5 lub lepszym..

Kategorie główne

ostatno dodane

o katalogu