menu

« katalog seo / Zdrowie, Medycyna / Portale medyczne


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

CX-News - informator medyczny

CX-News jest pismem o charakterze naukowo-medycznym, informacje w nim zawarte są kierowane do lekarzy dermatologów, okulistów, urologów, radiologów, ortopedów, kardiologów na terenie całej Polski. Gazetka jest kwartalnikiem wydawanym w nakładzie 17 000 szt, należącym do krakowskiej firmy CONSULTRONIX S.A., która jest liderem w sprzedaży sprzętu medycznego. Na stronie internetowej dostępne są pełne artykuły z bieżącego numeru, archiwum, nowości ze sprzętu medycznego, a ponadto informacje na temat redakcji i warunków prenumeraty. CX-News - informator medyczny CX-News jest pismem o charakterze naukowo-medycznym, informacje w nim zawarte są kierowane do lekarzy dermatologów, okulistów, urologów, radiologów, ortopedów, kardiologów na terenie całej Polski. Gazetka jest kwartalnikiem wydawanym w nakładzie 17 000 szt, należącym do krakowskiej firmy CONSULTRONIX S.A., która jest liderem w sprzedaży sprzętu medycznego. Na stronie internetowej dostępne są pełne artykuły z bieżącego numeru, archiwum, nowości ze sprzętu medycznego, a ponadto informacje na temat redakcji i warunków prenumeraty.
Ocena:

CX-News - informator medyczny

www: http://www.cxnews.pl/

:: link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

 

słów kilka o katalogu

Something scenic

katalogseo to Katalog który jest bezpłatnym miejscem gdzię każdy kto posiada dobrą stronę może umieśćić swóją witrynę za darmo. W ogólnym katalogu seo (www.katalogseo.net) zebrane są ciekawe, polskie witryny internetowe, pogrupowane odpowiednimi kategoriami.
Nie wymagamy umieszczenia linku zwrotengo do naszego katalogu, jednak będziemy bardzo wdzięczni i zachęcamy do jego umieszczenia, gdyż przyspieszy to indeksacje katalogu, a także polepszy pozycje w google, co w rezultacie z kożyścią wyjdzie dla Ciebie i Twojej strony.

Rozkręć swój biznes i pokaż się światu! Dobra darmowa reklama na pewno Ci się przyda!

Search

Plusy dodania strony?

Katalog istniejący od 2006 roku
-doborowe towarzystwo
-mocna selekcja przyjęć
- dodatkowe odwiedziny dla Ciebie... to tylko kilka z dobrych rzeczy które otrzymasz za darmo po dodaniu(i zaakceptowaniu) strony. Z uwagi na duzą popularnosc, obecnie przyjmowane są strony z min. PR5 lub lepszym..

Kategorie główne

ostatno dodane

o katalogu