menu

« katalog seo / Nauka / Jezyk angielski


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

Jezyk angielski

Na łamach witryny udostępniono m.in. interaktywne testy sprawdzające znajomość angielskiej gramatyki, słownictwa - zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Nie zabrakło tu zestawów pytań maturalnych, jak i tych, z którymi borykają się uczestnicy olimpiad naukowych. Za pośrednictwem serwisu można również poszerzyć swoją wiedzę, korzystając z udostępnionych tu ćwiczeń gramatycznych, lekcji słownictwa oraz artykułów i opowiadań. W serwisie można również znaleźć krzyżówki, teksty anglojęzycznych piosenek oraz lekcje do pobrania w formacie .MP3.angielski Jezyk angielski Na łamach witryny udostępniono m.in. interaktywne testy sprawdzające znajomość angielskiej gramatyki, słownictwa - zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Nie zabrakło tu zestawów pytań maturalnych, jak i tych, z którymi borykają się uczestnicy olimpiad naukowych. Za pośrednictwem serwisu można również poszerzyć swoją wiedzę, korzystając z udostępnionych tu ćwiczeń gramatycznych, lekcji słownictwa oraz artykułów i opowiadań. W serwisie można również znaleźć krzyżówki, teksty anglojęzycznych piosenek oraz lekcje do pobrania w formacie .MP3.angielski
Ocena:

Jezyk angielski

www: http://www.e-angielski.com/

:: link nie działa/spam?

Tricolore

Kursy na wszystkich poziomach zaawansowania. Indywidualne podejście do każdego słuchacza: rozpoznanie jego potrzeb i wybranie optymalnej metody. Tricolore - Włoski kursy językowe Kraków Kursy językowe: włoskiego, francuskiego, angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego. Tricolore Kursy na wszystkich poziomach zaawansowania. Indywidualne podejście do każdego słuchacza: rozpoznanie jego potrzeb i wybranie optymalnej metody. Tricolore - Włoski kursy językowe Kraków Kursy językowe: włoskiego, francuskiego, angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego.
Ocena:

Tricolore

www: http://www.tricolore.pl/

:: link nie działa/spam?

Angielski Callan Kraków MAK - Metoda Callana w Krakowie

http://www.angielksi.krakow.pl Język angielski MAK Kraków - callan w Krakowie. Metoda callana to szybki i skuteczny sposób na nauke angielskiego. Angielski Callan Kraków MAK - Metoda Callana w Krakowie http://www.angielksi.krakow.pl Język angielski MAK Kraków - callan w Krakowie. Metoda callana to szybki i skuteczny sposób na nauke angielskiego.
Ocena:

Angielski Callan Kraków MAK - Metoda Callana w Krakowie

www: http://www.angielski.krakow.pl/

:: link nie działa/spam?

Centrum Języków Obcych Fresh

Centrum Języków Obcych Fresh nauka języków Będzin, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Zagłębie, Śląsk, konkurencyjne ceny, kursy dla firm, JĘZYK ANGIELSKI W TWOJEJ FIRMIE, KURSY, SZKOLENIA, ANGIELSKI KONWERSACJE, ANGIELSKI, NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO, kursy angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, elearning, e-learningwww.fresh.biz.pl Centrum Języków Obcych Fresh Centrum Języków Obcych Fresh nauka języków Będzin, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Zagłębie, Śląsk, konkurencyjne ceny, kursy dla firm, JĘZYK ANGIELSKI W TWOJEJ FIRMIE, KURSY, SZKOLENIA, ANGIELSKI KONWERSACJE, ANGIELSKI, NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO, kursy angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, elearning, e-learningwww.fresh.biz.pl
Ocena:

Centrum Języków Obcych Fresh

www: http://www.fresh.biz.pl/

:: link nie działa/spam?

Portfolio językowe. Paszport językowy.

Serwis Języki Obce jest adresowany zarówno dla organizatorów nauczania, wykładowców języków jak i dla uczestników kursów i nauczania. Prezentujemy nowości - Europejskie Portfolio Językowe a nasi eksperci będą wirtualnie wspomagać we wdrażaniu nowych rozwiązań. Bardzo ciekawą częścią EPJ jest Paszport językowy Portfolio językowe. Paszport językowy. Serwis Języki Obce jest adresowany zarówno dla organizatorów nauczania, wykładowców języków jak i dla uczestników kursów i nauczania. Prezentujemy nowości - Europejskie Portfolio Językowe a nasi eksperci będą wirtualnie wspomagać we wdrażaniu nowych rozwiązań. Bardzo ciekawą częścią EPJ jest Paszport językowy
Ocena:

Portfolio językowe. Paszport językowy.

www: http://www.jezyki.oswiata.org.pl/

:: link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 |

 

słów kilka o katalogu

Something scenic

katalogseo to Katalog który jest bezpłatnym miejscem gdzię każdy kto posiada dobrą stronę może umieśćić swóją witrynę za darmo. W ogólnym katalogu seo (www.katalogseo.net) zebrane są ciekawe, polskie witryny internetowe, pogrupowane odpowiednimi kategoriami.
Nie wymagamy umieszczenia linku zwrotengo do naszego katalogu, jednak będziemy bardzo wdzięczni i zachęcamy do jego umieszczenia, gdyż przyspieszy to indeksacje katalogu, a także polepszy pozycje w google, co w rezultacie z kożyścią wyjdzie dla Ciebie i Twojej strony.

Rozkręć swój biznes i pokaż się światu! Dobra darmowa reklama na pewno Ci się przyda!

Search

Plusy dodania strony?

Katalog istniejący od 2006 roku
-doborowe towarzystwo
-mocna selekcja przyjęć
- dodatkowe odwiedziny dla Ciebie... to tylko kilka z dobrych rzeczy które otrzymasz za darmo po dodaniu(i zaakceptowaniu) strony. Z uwagi na duzą popularnosc, obecnie przyjmowane są strony z min. PR5 lub lepszym..

Kategorie główne

ostatno dodane

o katalogu