menu

« katalog seo / Internet, Komputery / Hosting plików


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

Egofiles.com - Your 1 Free File hosting

Twój dysk w chmurzern Miej dostęp wszędzie do swoich ważnych plikówrn Rób backup swoich projektówrn Rób backup całego swojego dyskurn Utrzymuj zawsze najświeższą wersje pliku na stroniern Wysyłaj ważne duże pliki swoim klientomrnWysyłaj pliki za duże na emailrnIdealne na jpg, pdf, MP3rnSzybko prosto, i bezpieczniernBez instalacjirnDodatkowo jako partner:rnOtrzymasz aż 25% z każdej sprzedaży konta premium oraz za każdym razem jak ta osoba przedłuży konto otrzymasz kolejne 25% z jego zakupu. Wgraj swoje pliki i udostępniaj je innym zarabiając w ten sposób aż do 60zł za tysiąc ściągnięć! Egofiles.com - Your 1 Free File hosting Twój dysk w chmurzern Miej dostęp wszędzie do swoich ważnych plikówrn Rób backup swoich projektówrn Rób backup całego swojego dyskurn Utrzymuj zawsze najświeższą wersje pliku na stroniern Wysyłaj ważne duże pliki swoim klientomrnWysyłaj pliki za duże na emailrnIdealne na jpg, pdf, MP3rnSzybko prosto, i bezpieczniernBez instalacjirnDodatkowo jako partner:rnOtrzymasz aż 25% z każdej sprzedaży konta premium oraz za każdym razem jak ta osoba przedłuży konto otrzymasz kolejne 25% z jego zakupu. Wgraj swoje pliki i udostępniaj je innym zarabiając w ten sposób aż do 60zł za tysiąc ściągnięć!
Ocena:

Egofiles.com - Your 1 Free File hosting

www: http://www.egofiles.com/

:: link nie działa/spam?

Hellshare - szybki hosting plików hellshare.pl

HellShare pojawił się w czeskim internecie w roku 2007. Od tego czasu należy do najbardziej lubianych hostingów plików do zapisywania, udostępniania i pobierania plików o rozmiarze aż 2 GB. Nieograniczona prędkość pobierania, opłacalny system prowizji albo łatwe pobieranie i wgrywanie plików, to wyłącznie niektóre z głównych wygód naszego portalu. Wgrywać i pobierać pliki może u nas każdy. Jeżeli natkniesz się na jakikolwiek problem, napisz z ochotą pomożemy i doradzimy. Ze zwiększeniem prędkości łącz internetowych rosła także potrzeba użytkowników udostępniania dużych plików (do 2 GB jeden plik). Hostingi plików jednak proponowały wyłącznie ograniczone miejsce o rozmiarze parę MB. Ludzie jednak chcieli wgrywać i pobierać duże pliki takie jak na przykład fotoalbumy, domowe widea, prezentacje i różne dokumenty. A więc w roku 2007 wprowadziliśmy HellShare, który umożliwia udostępnianie nawet dużych plików. Pliki można pobierać za darmo (niektóre) lub płatnie na podstaw Hellshare - szybki hosting plików hellshare.pl HellShare pojawił się w czeskim internecie w roku 2007. Od tego czasu należy do najbardziej lubianych hostingów plików do zapisywania, udostępniania i pobierania plików o rozmiarze aż 2 GB. Nieograniczona prędkość pobierania, opłacalny system prowizji albo łatwe pobieranie i wgrywanie plików, to wyłącznie niektóre z głównych wygód naszego portalu. Wgrywać i pobierać pliki może u nas każdy. Jeżeli natkniesz się na jakikolwiek problem, napisz z ochotą pomożemy i doradzimy. Ze zwiększeniem prędkości łącz internetowych rosła także potrzeba użytkowników udostępniania dużych plików (do 2 GB jeden plik). Hostingi plików jednak proponowały wyłącznie ograniczone miejsce o rozmiarze parę MB. Ludzie jednak chcieli wgrywać i pobierać duże pliki takie jak na przykład fotoalbumy, domowe widea, prezentacje i różne dokumenty. A więc w roku 2007 wprowadziliśmy HellShare, który umożliwia udostępnianie nawet dużych plików. Pliki można pobierać za darmo (niektóre) lub płatnie na podstaw
Ocena:

Hellshare - szybki hosting plików hellshare.pl

www: http://hellshare.pl/

:: link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

 

słów kilka o katalogu

Something scenic

katalogseo to Katalog który jest bezpłatnym miejscem gdzię każdy kto posiada dobrą stronę może umieśćić swóją witrynę za darmo. W ogólnym katalogu seo (www.katalogseo.net) zebrane są ciekawe, polskie witryny internetowe, pogrupowane odpowiednimi kategoriami.
Nie wymagamy umieszczenia linku zwrotengo do naszego katalogu, jednak będziemy bardzo wdzięczni i zachęcamy do jego umieszczenia, gdyż przyspieszy to indeksacje katalogu, a także polepszy pozycje w google, co w rezultacie z kożyścią wyjdzie dla Ciebie i Twojej strony.

Rozkręć swój biznes i pokaż się światu! Dobra darmowa reklama na pewno Ci się przyda!

Search

Plusy dodania strony?

Katalog istniejący od 2006 roku
-doborowe towarzystwo
-mocna selekcja przyjęć
- dodatkowe odwiedziny dla Ciebie... to tylko kilka z dobrych rzeczy które otrzymasz za darmo po dodaniu(i zaakceptowaniu) strony. Z uwagi na duzą popularnosc, obecnie przyjmowane są strony z min. PR5 lub lepszym..

Kategorie główne

ostatno dodane

o katalogu