menu

« katalog seo

Stronę można znaleźć w:
- Kategoria Aktualności, media Podkategoria serwis turystyczny

Holocaust Żydów w obozie Auschwitz-Birkenau


oświęcim, brzezinka, auschwitz birkenau, auschwitz-birkenau, zwiedzanie oświęcim

Opis:
Nietypowym, bo odsłaniającymnajwybitniej mroczną część historii II wojny światowej jest obóz koncentracyjny w Oświęcimiu niedaleko Krakowa. Jest to jedyny tego typu obiekt, który znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO, figuruje tam pod formalną nazwą Auschwitz-Birkenau. Obecnie na jego miejscu znajduje się Państwowe Muzeum utworzone w roku 1947. To obowiązkowy punkt w założonej trasie zwiedzania Krakowa i jego okolic. Zwiedź go koniecznie korzystając z propozycji naszego biura. Nietypowym, bo odsłaniającymnajwybitniej mroczną część historii II wojny światowej jest obóz koncentracyjny w Oświęcimiu niedaleko Krakowa. Jest to jedyny tego typu obiekt, który znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO, figuruje tam pod formalną nazwą Auschwitz-Birkenau. Obecnie na jego miejscu znajduje się Państwowe Muzeum utworzone w roku 1947. To obowiązkowy punkt w założonej trasie zwiedzania Krakowa i

Słowa kluczowe: oświęcim, brzezinka, auschwitz birkenau, auschwitz-birkenau, zwiedzanie oświęcim

Url: http://www.localtours.eu/
Strona dodana: 2012-10-07 15:35:03
Ocena:

 

słów kilka o katalogu

Something scenic

katalogseo to Katalog który jest bezpłatnym miejscem gdzię każdy kto posiada dobrą stronę może umieśćić swóją witrynę za darmo. W ogólnym katalogu seo (www.katalogseo.net) zebrane są ciekawe, polskie witryny internetowe, pogrupowane odpowiednimi kategoriami.
Nie wymagamy umieszczenia linku zwrotengo do naszego katalogu, jednak będziemy bardzo wdzięczni i zachęcamy do jego umieszczenia, gdyż przyspieszy to indeksacje katalogu, a także polepszy pozycje w google, co w rezultacie z kożyścią wyjdzie dla Ciebie i Twojej strony.

Rozkręć swój biznes i pokaż się światu! Dobra darmowa reklama na pewno Ci się przyda!

Search

Plusy dodania strony?

Katalog istniejący od 2006 roku
-doborowe towarzystwo
-mocna selekcja przyjęć
- dodatkowe odwiedziny dla Ciebie... to tylko kilka z dobrych rzeczy które otrzymasz za darmo po dodaniu(i zaakceptowaniu) strony. Z uwagi na duzą popularnosc, obecnie przyjmowane są strony z min. PR5 lub lepszym..

Kategorie główne

ostatno dodane

o katalogu