menu

« katalog seo / Rozrywka / Gry


Dodaj stronę do tej kategorii:
URL:
Email

Gry mmorpg

Darmowe gry mmorpg, te nowe w wersji beta jak również te płatne. MMORPG - jest to rodzaj gry komputerowej rpg, w której duża liczba graczy może grać ze sobą w wirtualnym świecie. Podobnie jak w innych rodzajach RPG gracz wciela się w postać i kieruje jej działaniami. Gry tego typu są bardzo popularne na całym świecie, szacuje się, że łącznie wszystkie razem na całym świecie osiągnęły 16 milionów użytkowników w 2006 roku. Gra 9 Dragons jest sieciową grą RPG (MMOcRPG), której akcja rozgrywa się w czasach satrożytnych Chin, kiedy w kraju panowała dynastia Ming. Całe państwo zostało podzielone pomiędzy zwolenników 9 klanów. Gracz rozpoczynając zabawę będzie musiał zdecydować do którego z nich chce dołączyć i w jego szeregach walczyć o dominację nad pozostałymi klanami. Gry mmorpg Darmowe gry mmorpg, te nowe w wersji beta jak również te płatne. MMORPG - jest to rodzaj gry komputerowej rpg, w której duża liczba graczy może grać ze sobą w wirtualnym świecie. Podobnie jak w innych rodzajach RPG gracz wciela się w postać i kieruje jej działaniami. Gry tego typu są bardzo popularne na całym świecie, szacuje się, że łącznie wszystkie razem na całym świecie osiągnęły 16 milionów użytkowników w 2006 roku. Gra 9 Dragons jest sieciową grą RPG (MMOcRPG), której akcja rozgrywa się w czasach satrożytnych Chin, kiedy w kraju panowała dynastia Ming. Całe państwo zostało podzielone pomiędzy zwolenników 9 klanów. Gracz rozpoczynając zabawę będzie musiał zdecydować do którego z nich chce dołączyć i w jego szeregach walczyć o dominację nad pozostałymi klanami.
Ocena:

Gry mmorpg

www: http://www.grymmorpg.pl/

:: link nie działa/spam?

Gry

Na stronie znajdują się przede wszystkim gry, w które można grać online. Ich wybór obejmuje najlepsze gry akcji, przygodowe, logiczne, karciane, gry sportowe, wyścigi i wiele innych kategorii. CVR.pl umożliwia poza tym ściągnięcie za darmo starych gier i nowszych freeware/shareware. Gry Na stronie znajdują się przede wszystkim gry, w które można grać online. Ich wybór obejmuje najlepsze gry akcji, przygodowe, logiczne, karciane, gry sportowe, wyścigi i wiele innych kategorii. CVR.pl umożliwia poza tym ściągnięcie za darmo starych gier i nowszych freeware/shareware.
Ocena:

Gry

www: http://cvr.pl/

:: link nie działa/spam?

Gra

http://gry.interia.pl/ Gry w INTERIA.PL - wszystko o grach wideo i elektronicznej rozrywce: najświeższe informacje, recenzje, zapowiedzi, trainery, poradniki, galerie, filmy, sprzęt dla graczy Gra http://gry.interia.pl/ Gry w INTERIA.PL - wszystko o grach wideo i elektronicznej rozrywce: najświeższe informacje, recenzje, zapowiedzi, trainery, poradniki, galerie, filmy, sprzęt dla graczy
Ocena:

Gra

www: http://gry.interia.pl/

:: link nie działa/spam?

gierki video

Gameboard wejdz i zobacz(np. screany z gierki) oraz tytyryty nie bedzie za krutki bo ja go przedluze i teraz jest to wystarczajacy oopis bo wczesniej byl za krotki! gierki video Gameboard wejdz i zobacz(np. screany z gierki) oraz tytyryty nie bedzie za krutki bo ja go przedluze i teraz jest to wystarczajacy oopis bo wczesniej byl za krotki!
Ocena:

gierki video

www: http://gameboard.pl/

:: link nie działa/spam?

Gry Monster High oraz Darmowe Ubieranki

Zagraj w najlepsze ubieranki z serii Gry monster high - ubierz Frankie, Rebecca Steam, Draculaure i inne oraz zagraj w fajne darmowe ubieranki dla dziewczynek. Serwis z grami z kreskówki "Monster High". Na stronie znajdziesz, najbardziej przerażające, upiorne ubieranki i gry dla dziewczyn. Znajdziesz również gry dla dzieci, na 2 osoby. Wszystkie dostępne gry są darmowe i można w nie grać online o każdej porze dnia i nocy. Tu każdy znajdzie grę dla siebie. Ubieranki to świetna przygoda ze światem mody. Tylko od Twojej wyobraźni zależy jak ten świat będzie wyglądał! Poczuj się jak prawdziwa stylista, stylizująca największe gwiazdy:) Gry Monster High oraz Darmowe Ubieranki Zagraj w najlepsze ubieranki z serii Gry monster high - ubierz Frankie, Rebecca Steam, Draculaure i inne oraz zagraj w fajne darmowe ubieranki dla dziewczynek. Serwis z grami z kreskówki "Monster High". Na stronie znajdziesz, najbardziej przerażające, upiorne ubieranki i gry dla dziewczyn. Znajdziesz również gry dla dzieci, na 2 osoby. Wszystkie dostępne gry są darmowe i można w nie grać online o każdej porze dnia i nocy. Tu każdy znajdzie grę dla siebie. Ubieranki to świetna przygoda ze światem mody. Tylko od Twojej wyobraźni zależy jak ten świat będzie wyglądał! Poczuj się jak prawdziwa stylista, stylizująca największe gwiazdy:)
Ocena:

Gry Monster High oraz Darmowe Ubieranki

www: http://www.ubierankionline.pl/

:: link nie działa/spam?

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 |

 

słów kilka o katalogu

Something scenic

katalogseo to Katalog który jest bezpłatnym miejscem gdzię każdy kto posiada dobrą stronę może umieśćić swóją witrynę za darmo. W ogólnym katalogu seo (www.katalogseo.net) zebrane są ciekawe, polskie witryny internetowe, pogrupowane odpowiednimi kategoriami.
Nie wymagamy umieszczenia linku zwrotengo do naszego katalogu, jednak będziemy bardzo wdzięczni i zachęcamy do jego umieszczenia, gdyż przyspieszy to indeksacje katalogu, a także polepszy pozycje w google, co w rezultacie z kożyścią wyjdzie dla Ciebie i Twojej strony.

Rozkręć swój biznes i pokaż się światu! Dobra darmowa reklama na pewno Ci się przyda!

Search

Plusy dodania strony?

Katalog istniejący od 2006 roku
-doborowe towarzystwo
-mocna selekcja przyjęć
- dodatkowe odwiedziny dla Ciebie... to tylko kilka z dobrych rzeczy które otrzymasz za darmo po dodaniu(i zaakceptowaniu) strony. Z uwagi na duzą popularnosc, obecnie przyjmowane są strony z min. PR5 lub lepszym..

Kategorie główne

ostatno dodane

o katalogu